logo
UKR RUS ENG

Власні модулі Украудиту для 1С безкоштовно та за мінімальними цінами.

Власні розробки для автоматизації та оптимізації 1С безкоштовно та за мінімальними цінами

Наша фірма надає інформаційно-консультаційну підтримку як своїм постійним клієнтам, так і зацікавленим підприємцям, керівникам та бухгалтерам - відвідувачам нашого WEB-офісу.

  Увага! Ми пропонуємо скористатись деякими нашими розробками безкоштовно !

Унікальні розробки в області впровадження бюджетування в 1С 7.7

Ми розробили та перевірили на практиці модулі, що розширюють функціонал 1С версії 7.7 в частині планування фінансових потоків та контролю за виконанням цих планів. Планування здійснюється шляхом введення місячних бюджетів доходів та витрат. Для контролю фактичного виконання бюджету розроблений універсальний звіт, який за будь-який період порівнює фактичні дані з даними бюджету. При цьому фактичні дані вираховуються як за методом нарахувань (стандартний обліковий підхід) так і за касовим методом. Для встановлення цих модулів потрібна зміна конфігурації програми. При цьому існуючі функції програми 1С та раніше введені дані не втрачаються і не змінюються. Ця розробка є платною. Потрібне попереднє обстеження конфігурації вашої 1С.

Завантаження курсів валют в 1С версій 7.7 та 8.2

Кілька років Компанія Украудит підтримує безкоштовну послугу - завантаження курсів валют у Вашу систему 1С Бухгалтерії. Сервіс працює для версії 7.7 та 8.2.

З того моменту, як finance.ua припинила безкоштовний доступ до свого ресурсу для завантаження курсів валют, у користувачів 1С з'явилися додаткові турботи й зріс ризик помилки в обліку валютних операцій.

Ми відновляємо цю функцію 1С, однак для цього Вам треба замовити в нас (безкоштовно) модуль «Завантаження курсів валют» до 1С.

Ви можете використовувати його як зовнішню обробку (див. Інструкцію внизу), або самі замінити стару 1С обробку на цю, чи замовити цю послугу у нас.

Безкоштовно завантажити курси валют у систему 1С:

Інструкція (без втручання в 1С):

 1. Зберегти файл на свій жорсткий диск (бажано запам’ятати, куди саме Ви його зберегли).
 2. Запустити 1С Підприємство, якщо вона ще не запущена.
 3. Через меню "Файл" - "Открыть" - знайти та відкрити збережений файл.
 4. Далі - все як було раніше.
 5. Будемо вдячні за відклик про роботу сервісу.
Курси валют, опубліковані на сайті НБУ, автоматично записуються у відповідні файли на нашому сайті. Доступні курси USD, EUR, RUR та GBP за останні чотири роки. Курси інших валют або дані за інші періоди ми надамо за символічну плату окремим файлом.

За доступну плату ми пропонуємо:

 • послугу дистанційного оновлення/відновлення даних про ставки податків, зборів, мінімальну заробітну плату, прожитковий мінімум, індекси інфляції та інші параметри, які використовуються в 1С версії 7.7 для нарахування заробітної плати;
 • оригінальні модулі альтернативної перевірки правильності формування доходів та витрат в 1С версії 7.7;
 • впровадження в 1С версії 7.7 обліку розподілу податкового кредиту між оподатковуваними та не оподатковуваними операціями;
 • розширення функціональних можливостей 1С для автоматизації облікових процесів в оптовій торгівлі, сфері надання послуг (зв’язок, оренда, інші послуги, що надаються значній кількості клієнтів на регулярній основі, наприклад – щомісячно), впровадження систем обліку робочого часу на підприємствах, де є необхідність обліку витрат часу за окремими проектами, та у розрізі клієнтів.

Унікальна розробка! Модулі автоматизованого виводу облікової інформації з системи 1С версії 7.7 на паперові носії або у формат pdf. Мінімум ручної роботи – вибрати період та натиснути «Пуск». Модуль виводить в один звіт деталізовані оборотно-сальдові відомості по всіх рахунках або картки рахунків з підсумками оборотів по кореспондуючим рахунках також по всіх рахунках. Один раз натиснувши «Запуск» Ви відразу отримуєте повну роздруківку облікових регістрів за обраний період. Швидкість процесу обмежується лише швидкістю принтера. Аналогів немає. Ця послуга може бути надана дистанційно або у вашому офісі.

  Вказані розробки є нашими власними, всі вони пройшли перевірку на практиці в нашій Компанії та у наших клієнтів. Ми дякуємо компанії 1С за відкритий інтерфейс програми та можливість використовувати вбудовані засоби програмування.